۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 147 کد مطلب: 3156  
چند هشدار مهم به خریداران مسکن

چند هشدار مهم به خریداران مسکن

۱۳۹۷ پنج شنبه ۵ مهر ساعت 10:32

 چند هشدار مهم به خریداران مسکن

 

هم‌اکنون برخی از واسطه‌های ملکی برای تسریع روند فروش آپارتمان‌های فایل شده اعم از واحدهای مصرفی و لوکس از نوعی شگرد مخرب برای جذب مشتری استفاده می‌کنند.

 

این شگرد که در برخی موارد منجر به کم‌فروشی آپارتمان به خریداران می‌شود طی روزهای اخیر منجر به انتشار آگهی‌های صوری از سوی برخی واسطه‌های ملکی شده است.

 

کارشناسان بازار معاملات مسکن به خریداران هشدار می‌دهند برای آنکه در دام آگهی‌های صوری ملکی گرفتار نشوند بعد از اولین بازدید نسبت به رویت سند مالکیت اقدام کنند.

 

در قالب این شگرد، برخی از واسطه‌ها عمربنای واحد را نسبت به عمر واقعی آنها کمتر اعلام می‌کنند. در حالت دیگری، ادعا می‌کنند از متریال و برندهای خاصی در تجهیز واحد مسکونی استفاده کرده‌اند. درحالی‌که تجهیزات استفاده شده در واحد، تجهیزاتی معمولی است.

 

در برخی موارد مشاهده شده است واسطه‌های ملکی، متراژ واحد موردنظر را به درستی اعلام نمی‌کنند و واحد را کوچک‌تر یا بزرگ‌تر از آنچه هست به خریداران معرفی می‌کنند.

 

کارشناسان ملکی به خریداران هشدار می‌دهند اگرچه به دلیل قرار گرفتن بازار مسکن در حالت شبه‌رکودی ارائه فایل‌های اکازیون و قیمت مناسب برای فروش بعید نیست، اما لازم است خریداران نسبت به ادعاهایی که از سوی برخی مالکان و واسطه‌های ملکی مطرح می‌شود حساسیت داشته باشند.

منبع: اقتصادنیوز,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :